Openluchtmis zondag 8 juli in Castellum!

De afgelopen jaren hebben wij in onze parochie een paar keer een openluchtmis gehouden. Eerst in het Maximapark, daar hadden we prachtig weer! De tweede keer in een zaal van Cinemec. Het weer was dat jaar op die bewuste zondag niet best en gelukkig mochten we toen gebruik maken van de grote zaal.

Ook dit jaar zijn we druk bezig met het organiseren van zo’n dienst, waarbij vele vrijwilligers van onze parochie betrokken zijn. Dit staat te gebeuren op zondag 8 juli a.s. in Castellum, ons allen welbekend nemen we aan. Onze keuze is op die datum gevallen, omdat dit de laatste zondag is voordat de grote vakantie in onze regio begint. De aanvang zal zijn om 10.00 uur. We hopen dat de weergoden ons die dag gunstig gezind zijn! Bij extreem slecht weer wijken we uit naar een alternatieve locatie. Dit maken we dan op de website bekend. Als het zeker is dat het 8 juli slecht weer is, doen we dat op vrijdag, bij twijfel op zaterdag.

We hopen u die dag op een bijzondere locatie te mogen begroeten.

Met vriendelijke groeten,

de activiteitencommissie